09124422106 و 09127942644

پایا ویستا به عنوان یک موسسه‌ی خصوصی دانش‌بنیان از سال 1385 برای اولین بار در ایران به‌طور متمرکز و کاملاً تخصصی در زمینه تولید و توسعه سیستم‌های اتوماسیون لاکرهای مجموعه‌های ورزشی فعال می‌باشد. سیستم قفل‌های الکترونیکی برای نخستین بار در 1385 توسط آقای مهندس صبوری ابداع، طراحی و تولید گردید و در مجموعه‌های ورزشی هتل المپیک و سبز وزارت جهاد نصب و راه‌اندازی شد و تا کنون به‌طور صحیح و سالم در حال کار می‌باشد که این مهم بسیار قابل توجه می‌باشد.

این مجموعه به اتکاء ظرفیت‌های تولیدی و مدیریتی خویش و همچنین با بهره‌مندی از خلاقیت‌های فردی و همکاری گروهی توانسته همچنان پیشرو و مدون طرح‌های نوین در اتوماسیون باشگاهی باشد که به‌عنوان نمونه می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

1.استفاده از قفل‌های مگنت و سیستم آن‌لاین جهت کمدهای باشگاه‌های ورزشی برای اولین بار در ایران

2.استفاده از سنسورینگ و مانیتورینگ درب کمد برای اولین بار در ایران

3.استفاده از دستگیره‌ی نورانی و شماره کمد مخصوص برای اولین بار در ایران

4.اجرا و استفاده از اثر انگشت و تشخیص چهره جهت ورود و خروج و استفاده جهت لاکرهای مجموعه برای اولین بار در ایران

5.استفاده از سیستم اعتباری و جلسه‌ای برای اولین بار در ایران

و ده‌ها ایده، اختراع و نوآوری جدید که در دست اجرا می‌باشد.

پایاویستا با عنایت پروردگار و همچنین حمایت مدیران برتر مجموعه‌های ورزشی و نیز دقت‌عمل در کیفیت کالاها، نصب، اجرا و پشتیبانی تمام و کمال توانسته بسیاری از مجموعه ورزشی‌های برتر و مطرح را در رزومه‌ی کاری خود داشته باشد که برخی از آن‌ها را می‌توان در زیر ملاحظه نمود.

امید است باز هم با یاری ایزد منان و با توشه‌ی چندین ساله از تجربیاتمان بتوانیم قدم کوچکی در این عرصه‌ی بزرگ برداریم و با نهایت قدرت، دقت و با رعایت بالاترین استانداردهای جهانی در این مهم با افتخار به راهمان ادامه دهیم.